طراحی سایت سالن زیبایی

آمیزه ای از هنر طراحی و گرافیک در طراحی وب سایت های پویا و حرفه ای با هزینه اقتصادی با حمایت از کسب و کارها

طراحی سایت سالن زیبایی خدمتی دیگر از گروه تخصصی آنیسا وب است که با هدف ایجاد بستری امن و همیشه در دسترس در حوزه معرفی خدمات مرتبط با سالن های زیبایی است. ما در آنیسا وب هنر طراحی و گرافیک با با علم برنامه نویسی ترکیب کرده و یک مهندسی زیبا از طراحی وب سایت با امکانات منحصر فرد و به دلخواه مشتری را ایجاد می کنیم.

طراحی سایت سالن زیبایی چه مزیتی دارد؟

ما همیشه به مدیران سالن های زیبایی تاکید کرده ایم که صرفا داشتن یک سالن زیبایی برای ارتقای کسب و کار ورسیدن به جایگاهی که نشانه اعتبار شما باشد کافی نبوده و لازم است در کنار خدمات حضوری خود از طریق ارتباط دور خدمات خود را به اطلاع عموم هم برسانید.

صفحات اینستاگرام و واتس آپ برنامه هایی هستند که صباحی هستن و صباحی فیلتر و از دسترس خارج می شوند و هزینه ای که انجام می شود ریسک بالایی را می برد. اما وب سایت بر خلاف کانال های اجتماعی هم قابلیت ایجاد صفحه مشابه اینستاگرام را دارد و هم قادر است خدمات خود در قالب گرافیک و متن پویا همیشه آنلاین حتی زمان فیلتر هم به مشتریان و بینندگان خود در هر گوشه از دنیا نمایش دهد.

هزینه طراحی سایت سالن زیبایی

هزینه قابل پرداخت برای طراحی سایت سالن زیبایی یکبار برای همیشه است. اگر قرار بود شبکه های اجتماعی جایگزین قدرت وب سایت شود هیچ وب سایتی را ما نداشتیم. این فرهنگ و برداشت بسیار غلطی است که بودن صفحه اینستاگرام که الان فیلتر شده به عنوان منبع درامد کافی و برای معرفی ایده ال است.

وب سایت پرستیژ و شخصیت شما است. بر خلاف شبکه های اجتماعی پر خطر و پر ریسک همیشه در دسترس شما است. هزینه بسیار کمتری نسبت به هزینه عادی دارد و نیاز نیست دنبال فالور یا تبلیغات عظیم باشید. خود وب سایت اگر به درستی و اصولی توسط متخصصین طراحی شود.  روزانه کلی بازدید را برای معرفی خدمات شما جذب خواهد کرد. ما در آنیسا وب با تیم تحریریه و متخصصان امر سئو کمک می کنیم وب سایت شما بالاتر از رقبا در صفحه نخست گوگل نمایش داده شود.

هزینه طراحی سایت سالن زیبایی توسط آنیسا وب بسیار پایین و ارزانتر از سایر جاها ارایه می شود. جدا از آن ویژگی و مزایایی دارد که هیچ جایی این خدمات را به شما با این مبلغ ارایه نخواهند داد:

مزایای طراحی سایت زیبایی و سالن آرایش

  • همیشه در دسترس حتی زمانی که اینترنت ملی سایت های خارجی را فیلتر کند.
  • قابلیت سفارشی سازی و ایجاد بی نهایت صفحه و خدمات
  • قابلیت انتشار محتوا و مطالب آموزشی
  • قابلیت ثبت سفارش و رزرو نوبت
  • قابلیت دریافت نظرات از طریق وب سایت
  • قابلیت فروش محصولات و خدمات با امکان پرداخت آنلاین
  • گالری خدمات و نمایش تصاویر از نمونه کارها
  • برگزاری دوره های آموزشی
  • معرفی سایت به موتور جستجو و گوگل
  • و دهها امکانات دیگر که لذت مدیر سایت بودن را به شما القاء خواهد کرد.

طراحی سایت سالن زیبایی چه تاثیری در کسب و کار شما دارد؟

مشتری ارزشی که جدا از کار شما به خود شما و شخصیت شما می دهد در قبال چگونگی معرفی خود شماست. اینکه با داشتن مشتریان ثابت شما تا آخر تامین هستید یک برداشت غلط و کوتاه بینانه است که نتیجه ای جز محدود بودن و فعالیت در مبلغ مشخص به شما نخواهد داد. همانند یک شغل کارمندی با حقوقی ثابت بدون هیچ پیشرفت.

ما در آنیسا وب ابتدا در زمینه ارایه تولید محتوا فعالیت می کردیم و مشتریان ثابتی داشتیم که اگر می خواستیم تا آخر عمر با همانها زندگی عادی خود را می کردیم. اما با هر سال پیشرفت و به وجود آمدن رقبا و کسانی که اگر به روز نباشید شما را راحت به زیر کشیده و باید کلا کسب و کار خود را جمع کنید نتیجه ای نداشت.

شما به روز رسانی و معرفی خود می توانید اهداف و چشم اندازی رشد کسب و کار خود را بهبود ببخشید. با بزرگ کردن فضا، جذب مشتریان قوی و قدرتمند به جای انجام خدمات به ده نفر یا یک خدمات هزینه 10 نفر را کسب کنید. کم کار کنید مفید کار کنید.

هدف ما هم در طراحی وب سایت تنها راه اندازی آن نیست. بلکه در کنار خدمات طراحی سایت سالن زیبایی کمک می کنیم کسب و کار خود را در فضای وب گسترش داده و با اتصال آن به شبکه های اجتماعی خود یک پرسونای قدرتمندی داشته باشید تا بتوانید مشتریانی بگیرید که هیچوقت فکر آن را نمی کردید.

طراحی سایت ارزان زیبایی

آنیسا هیچ طراحی سایت ارزان نداردو بلکه به صورت کاملا منصفانه و تنها با قیمت مارکیتنگ ابزار و امکانات طراحی سایت انجام می دهد و دستمزد و زحمت طراحی را به قیمت کف ولی با همان کیفیت ارایه می کند. 

قیمت طراحی سایت زیبایی

هزینه طراحی پایه سایت 800 هزار تومان است. این هزینه مجزا و جدا از هزینه ثبت دامنه و هاست است. هزینه های دیگر بسته به امکانات سفارشی متغیر استو ولی یک وب سایت کامل سالن زیبایی روی قالب آماده 1میلیون و 800 هزار تومان است. 

سفارش طراحی سایت اختصاصی با گرافیک و تیم گرافیک آنیسا 6 میلیون تومان با تمام امکانات است.